Aktualności, zapowiedź video bloga

Konkurs

Niedawno, zgodnie z moją obietnicą została „przyznana” nagroda-upominek za zapisanie się do newslettera bloga. Fiszki do nauki angielskiego otrzymała Pani Agnieszka z okolic Stolicy. Zapisów na nowy newsletter nie było dużo – natomiast więcej osób wybrało dodatkowe, nowe sieci społecznościowe, które dodałem do bloga (np. widzę, że już 10 osób subskrybuje RSS/Feedly, które dosłownie dopiero co dodałem do bloga.)

Oczywiście będę kontynuował mini-konkurs newsletterowy i wśród kolejnych osób, które skorzystają z tej formy kontaktu z blogiem Zarabianie Pieniędzy „wytypuję” subskrybentów, którzy otrzymają upominek. Zatem zapraszam do rejestracji i zabawy.

Zdjęcie-1494
Zagadka dla wytrawnych graczy: Jaki typ gry szachowej przedstawia powyższe zdjęcie?

Video

Na poważnie przymierzam się do nagrania dla Was audycji, nie tylko w MP3 jak zazwyczaj, ale także w formie filmów. Odpowiedni sprzęt jest już zakupiony i w pierwszych wolnych chwilach będę zaczynał pierwsze nagrania na blog. Kontakt z telewizją i ewentualne występy w niej miałem ponad 10 lat temu, albo i wcześniej. Umiejętność nieużywana zanika i zupełnie nie wiem, jak sobie teraz poradzę mówiąc do Was prawie „face-2-face”. Zobaczymy. Na pewno będzie to świetną zabawą dla mnie i dla Was.

Przed opublikowaniem filmów na pewno jeszcze puszczę Wam kilka MP3. Zapraszam już wkrótce.

2 myśli w temacie “Aktualności, zapowiedź video bloga”

  1. Słowem uderzasz w vlogosferę? Chyba będziesz pierwszym blogerem finansowym, którzy wykorzysta YT w swojej działalności 🙂 Trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na efekty!

    1. wydaje mi sie, że zdecydowanie nie pierwszym, ale po prostu najwyraźniej dojrzalem do tej formy wypowiedzi – zobaczysz… i reszta Czytelnikow też, czy się sprawdzę w tych audycjach 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.