Dyspozycyjność w biznesie. Dyspozycyjność a własna firma? Dlaczego warto chodzić na szkolenia?

Myślisz o założeniu własnej firmy? Dodatkowa działalność po godzinach, a może podstawowy – główny biznes, który zapewni Ci przyszłość zawodową i finansową? To nagranie jest zdecydowanie, niezaprzeczalnie i definitywnie skierowane dla Ciebie!!!

Dziś odpowiadam na pytanie, dlaczego warto chodzić na różne szkolenia, które są w naszym „zasięgu” (i oczywiście dlaczego warto słuchać audycji o biznesie) nawet jeśli część informacji się powtarza lub jest nam znana.

 • Czy warto siedzieć na 3-dniowym kolejnym, nudnym szkoleniu sprzedażowym?
 • Co mogę wam powiedzieć o dyspozycyjności w biznesie?
 • Jak w praktyce wygląda 100% dyspozycyjność? Jak wygląda sytuacja ze zdobyciem klienta?
 • Co o prowadzeniu biznesu może wam powiedzieć generał Patton, słynna historyczna postać z czasu II Wojny Światowej?
 • Jak nie wykończyć się psychicznie poświęcając większość czasu do rozwoju własnej firmy?
 • Jak realistycznie opracować biznes-plan?
 • 90% nowych interesów upada w ciągu pierwszych dwóch lat, czy mimo to warto „grać” w tej grze?

Zapraszam:

5015343129_76d9bf08af_z

Dzisiejsze nagranie pochodzi z mojego archiwum, z czasu na długo przed założeniem bloga ZarabianiePieniedzy.eu – kiedy na jednym z blogów zacząłem po raz pierwszy nagrywać MP3-ki o swojej firmie – myślę, że przypadnie Wam go gustu, ponieważ mam wstępny zamysł opublikować więcej wpisów, lub nagrań na analogiczne tematy. Jeśli macie jakiekolwiek spostrzeżenia – system komentarzy poniżej jest oczywiście dla Was otwarty 😉

Pozdrawiam 😉

 

7 myśli w temacie “Dyspozycyjność w biznesie. Dyspozycyjność a własna firma? Dlaczego warto chodzić na szkolenia?”

 1. To, że warto chodzić na szkolenia wszelkiego rodzaju, jeżeli mamy taką możliwość jest tak samo niezaprzeczalne jak fakt zapisywania dziecka na zajęcia dodatkowe czy języki. Szansa na dokształcenie się, rozwój, zdobycie nowych umiejętności czy wiedzy, potwierdzone konkretnym papierem po ukończeniu kursu to coś, nad czym nie warto się długo zastanawiać – ale od razu przejść do działania.
  Każde kolejne szkolenie to nowy as w rękawie, który może przydać się w każdej chwili. Ponadto korzystając z takich szkoleń w pełni, angażując się w nie a nie tylko odbębniając dla świętego spokoju, umożliwiamy sobie stanie się wszechstronnymi specjalistami niekoniecznie w jednej dziedzinie. Własny biznes wymaga nie lada umiejętności i to w przeróżnym zakresie. Wystarczy pomyśleć o ile bliżej sukcesu się znajdziemy, kiedy te umiejętności będziemy pielęgnować, a nowe nabywać.

 2. Moim zdaniem na szkoleniach można zdobyć cenną wiedzę, ale pod warunkiem ze szkolenia zostaną wybrane pod to co nas konkretnie interesuje, co chcemy rzeczywiście rozwinąć.
  Chodzenie na szkolenie dla samej idei aby chodzić, nie przyniesie nam korzyści.

 3. Moja specyfika pracy polega na tym że cały czas jestem pod telefonem ni powiem że jest to męczące do tego zawsze dzwoni jak jestem np w łazience albo na basenie norma .Szkolenia jak najbardziej byle nie jakieś motywacyjne .Trzeba się rozwijać większość ludzi niestety się nie rozwija znam ludzi co latami gnuśnieją w pracach których nie cierpią a nie robią kompletnie nic żeby to zmienić. Oklepana strefa komfortu

 4. Szkolenia to bardzo ważna sprawa w biznesie. I tutaj mowa nie tylko o wysyłania samych pracowników na szkolenia, ale również sami powinniśmy często korzystać ze szkoleń, jeżeli sami prowadzimy biznes, a chcemy uzyskiwać coraz lepsze zyski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.