Jaki biznes założyć? MP3

Jednym z częstych pytań, które są mi zadawane jest pytanie: Jaki biznes założyć? Oczywiście, różne odpowiedzi na to pytanie pojawiają się w szeregu wpisów na moim blogu i najprostszą odpowiedzią byłoby: Śledź mojego bloga i analizuj pomysły, które się na nim pojawiają – może jakiś będzie optymalny dla Ciebie.

W dzisiejszym nagraniu MP3, które kieruję przede wszystkim do osób początkujących w biznesie, odpowiem na to pytanie nieco inaczej. Nie w sensie konkretnego pomysłu (jak np. we wpisie o agroturystyce), ale w sensie pewnych kategorii możliwych do założenia interesów. Kategorii polecanych przeze mnie na start Twojej przygody z prowadzeniem biznesu.

Jak zwykle bez mitów, bez ściemy, bez obiecywania szklanych biurowców i podróży na Karaiby. Własny biznes to ryzykowny i ciężki kawałek chleba… ciężki, ale wdzięczny.

Zapraszam do odsłuchania bezpośrednio:

Plik do pobrania: http://zarabianiepieniedzy.eu/wp-content/uploads/2016/05/JakiBiznes.mp3

Jedna myśl w temacie “Jaki biznes założyć? MP3”

  1. Ja również rozważam przejście na tzw własną działalność mam pewne warunki do tego nie miej jednak zdaję sobie sprawę że to może być zadanie bardzo trudne i może się nie powieść ale myślę że warto próbować . Większość ludzi woli jednak etat bo jak to już w innym nagraniu mówiłeś daje poczucie stabilizacji . Niemniej jednak moje obecne zajęcie to żadna stabilizacja masa poświęconego czasu i duża rozpiętość w wynagrodzeniu , dzikie pory raz 3 w nocy raz 4 po południu . Tak więc z tym etatem to różnie największą stabilizacje dają etaty w instytucjach państwowych szkolnictwo ,straż pożarna ,policja te ostatnie to też jest jakaś droga tyle że trzeba się na to decydować odpowiednio wcześnie .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.