Kariera w Credit Suisse w Warszawie

Jesteś specjalistą od bankowości lub doświadczonym informatykiem? W Warszawie właśnie powstało nowe miejsce, w którym możesz rozwijać swoją karierę!

Credit Suisse w Polsce ma już długą historię. Mieszkańcy Dolnego Śląska dobrze znają ten szwajcarski bank z jego biura we Wrocławiu, gdzie pracuje ponad 4000 osób, zapewniających szereg usług wsparcia dla biznesu w sektorze bankowości i finansów.

Nowe biuro i kariery w Credit Suisse w Warszawie

W połowie października swoje podwoje otworzyło długo wyczekiwane, nowe biuro w Warszawie, które przejmuje część zadań, które do tej pory procedowane były w Londynie. Jak mówił prezes Credit Suisse, praca około 1,8 tys. osób w tamtejszym biurze nie była związana z rynkiem brytyjskim, stąd pomysł, aby obsługę regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) przejęła nowa jednostka. W ramach rozwoju firmy na rynku polskim, zdecydowano, że nowe biuro powstanie w Warszawie. A dokładniej w biznesowym centrum stolicy, czyli na Woli, gdzie właśnie oddano do użytku inwestycję Atrium 2 przy Rondzie ONZ – ekologiczny biurowiec naszpikowany technologiami, pozwalającymi oszczędzać energię potrzebną do ogrzewania, wodę oraz prąd. Nie pierwszy raz Credit Suisse wybrał miejsce, któremu przyświeca idea zrównoważonego rozwoju – wrocławskie biuro również znajduje się w ekologicznym biurowcu Green Day, oddanym do użytku w 2014 roku.

Kariera w Credit Suisse w Warszawie

Nowe miejsca pracy czekają na specjalistów z doświadczeniem zawodowym w bankowości oraz księgowości. Kariera w Credit Suisse w Warszawie może być też dobrym wyborem dla informatyków różnych specjalizacji, którzy odgrywają ważną rolę w codziennej pracy tej instytucji. Niezależnie od profilu zawodowego, poszukiwane są osoby o różnorodnym i bogatym doświadczeniu, które potrafią odnaleźć się w nowej rzeczywistości i samodzielnie ją kreować. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, kariera w Credit Suisse w Warszawie to miedzy innymi wpływanie na tworzenie się nowych procesów i procedur, które mają w konsekwencji usprawnić działanie całej organizacji. A jest co organizować, ponieważ Credit Suisse obsługuje klientów z ponad 50 krajów na całym świecie, a same działania operacyjne rozłożone są na centra biznesowe m.in. w USA (Raleigh), Indiach (Pune, Mombaj) oraz we wspomnianym już Wrocławiu. Dlatego też od kandydatów wymaga się nastawienia na efektywność i utrzymanie wysokiej jakości usług, ale także innowacyjności i otwartości. Te ostatnie są szczególnie istotne, biorąc pod uwagę to, że Credit Suisse to międzynarodowe zespoły i częste kontakty z kolegami z całego świata. Na zdecydowanych czekają atrakcyjne warunki pracy, ale przede wszystkim możliwości rozwoju. Credit Suisse znany jest z tego, że oferuje swoim pracownikom szereg szkoleń, zarówno z wiedzy finansowej, jak i umiejętności miękkich, takich jak zarządzanie i praca w zespole. Dzięki nim oraz programom mobilności wewnętrznej (zmiany działu lub miejsca pracy w ramach rozwoju kompetencji), wspierane są wewnętrzne, długofalowe ścieżki kariery. Nic więc dziwnego, że niektórzy z obecnych pracowników banku mogą pochwalić się wieloletnim stażem w tej instytucji i bardzo zróżnicowanym doświadczeniem oraz wszechstronnością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.