Newsletter dla bloga

Witam Cię serdecznie – dziś chciałbym zaprezentować Ci nowy newsletter bloga.

Założenie newslettera, jak i paru dodatkowych społecznościówek, które widzisz w panelu po lewej stronie tego wpisu ma w założeniu ułatwić Ci regularne czytanie bloga.

Osobiście bardzo nie lubię spamu na mojej skrzynce e-mail, dlatego po pierwsze przeznaczyłem newsletter wyłącznie do informacji o nowych wpisach na blogu oraz uczyniłem go tak prostym i minimalistycznym, jak to tylko możliwe.

Newsletter_zarabianiepieniedzyProszę zerknij jak on wygląda na załączonym zrzucie ekranu.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do zapisu na newsletter, w okienku w lewym panelu bloga.

P.S. Pierwszy newsletter, który przyjdzie do Ciebie może być potraktowany jako spam przez Twój system pocztowy i wylądować w skrzynce SPAM. Zaznacz wtedy opcję „to nie jest spam” 😉

2 myśli w temacie “Newsletter dla bloga”

  1. Chociaż sama używam Feedly, a wcześniej była wierna czytnikowi RSS Google, to uważam, że dzisiaj dobry newsletter jest wart więcej niż często aktualizowany profil na Fb. Poczty e-mail używamy wszyscy i to praktycznie codziennie, więc zasięg takiego newslettera jest dużo wyższy niż w przypadku postów na Fb. Twój newsletter wygląda naprawdę bosko! I to jest chyba klucz do sukcesu, bo miała okazję zapisać się do kilku newsletter naprawdę dobrych blogów, ale to, jak one wyglądały, sprawiało, że niemal natychmiast szukałam linku do anulowaniu subskrypcji…

  2. Jednoczesnie nie ryzykujesz, ze agresywna sprzedaz poprzez newsletter skloni odbiorce do wypisania sie z listy mailingowej. Zarowno jesli planujesz sprzedawac za pomoca swojego bloga, wykreowac swoj wizerunek specjalisty w danej branzy lub po prostu pisac dla przyjemnosci, email marketing moze zrobic dla Ciebie duzo dobrego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.