Nowe miasto i lokalizacja naszego nowego biura. MP3

Dzisiaj chciałbym powiedzieć o lokalizacji biura/firmy w dwóch szczególnych przypadkach. Pierwszym, kiedy jesteśmy człowiekiem „świeżym” w danym mieście. Przyjechaliśmy np. do Lubina czy do Wrocławia aby zainwestować, lub z powodów prywatnych i szukamy nowego, optymalnego miejsca na nasze biuro. Drugim – analogicznym – chcemy zrobić „ekspansję” i otworzyć gdzieś oddział lokalny.

Czy wizja idealnej lokalizacji z perspektywy osoby „przyjezdnej” pokrywa się z realiami lokalnymi i czy zapewni nam sukces?

Zapraszam do wysłuchania nagrania:

Do pobrania: http://zarabianiepieniedzy.eu/wp-content/uploads/2017/02/lokalizacjabiura.mp3

Moim kolejnym dylematem i pytaniem do Czytelników jest kwestia i sensowność lokowania biur w centrum (np. w centrum Wrocławia), co z mojego punktu widzenia, jako kontrahenta jest sporym utrapieniem (korki, deficyt miejsc parkingowych). Co myślicie o lokalizowanie firmy w takim miejscu? Zapraszam do komentowania!

Przy okazji rozmowy o firmie chciałbym polecić biuro Kolegi: obsługa prawna firm Wrocław

 

Jedna myśl w temacie “Nowe miasto i lokalizacja naszego nowego biura. MP3”

  1. U mnie w mieście poniżej 100 tysięcy mieszkańców, odkąd postawili w centrum potężną galerię handlową to pozostałe sklepy z dawnych głównych ulic albo się przeniosły tam, albo upadły.

    Nie wspomnę o fakcie, że pobudowali i budują kolejne mniejsze galerie, ale tam można zobaczyć w zdecydowanej duży napis „WYNAJEM”.

    Inną ciekawą sprawą jest to, że jest duże rondo, w rogu jest fast food od wieeelu lat. Niedawno otworzyli dosłownie obok kebab z fast foodem (nie wróżę im sukcesu), na przeciwko po drugiej stronie ulicy jest kolejny fast food (był wcześniej też tam fast food który upadł), po kolejnej stronie jest fast food (nie wróże im sukcesu), brakuje jeszcze tylko z 4 strony ronda fast fooda.

    Tak użyłem 6 razy słowa fast food, a z tym 7 ;-).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.