Ostateczne rozwiązanie kwestii telemarketerów. MP3

Tytuł trochę prowokujący i denerwujący, ale równie prowokujące i denerwujące są aktywności akwizytorów, telemarketerów, męczydup z firm „inwestycyjnych”, które zdecydowanie przeszkadzają w mojej pracy.

W przeszłości dość aktywnie walczyłem z telemarketerami, aktywność anty-akwizytorska na blogach, walki z BOK firm, które nie dawały mi (w biurze) żyć, nawet rozmowy z Rzecznikiem Praw Konsumenta w sprawie uporczywego nękania członków mojej rodziny przez tzw. telefonię D.

To się jednak definitywnie skończyło…. jak? Jakie były po drodze perypetie i niektóre moje sprytne sposoby na telemarketerów? O tym dowiecie się w nagraniu:

Plik bezpośrednio: http://zarabianiepieniedzy.eu/wp-content/uploads/2016/08/TelemarketingEpilog.mp3

Masz jakieś swoje przeżycia z męczącymi Cię telemarketerami? Napisz w komentarzu!

2 myśli w temacie “Ostateczne rozwiązanie kwestii telemarketerów. MP3”

  1. Walka z telemarketerami wydaje mi się trochę walką z wiatrakami. O dziwo nie chodzi nawet o banki, ale o sieci komórkowe. Ciągle dzwonią, a gdy proszę o zadzwonienie po godzinie 16 (nawet minutę po 16!) to dzwonią dnia następnego o 11 rano. W godzinach pracy. I jak tu wtedy człowiek ma być miły, bo to przecież nie jest wina tej osoby..

  2. Miałem podobną sytuację co Ty, co chwilę wydzwania ktoś do mnie z jakąś „super ofertą”. Doszło do tego, że zmieniłem nawet numer telefonu… Na szczęście teraz już mam święty spokój 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.