Promujesz swoją stronę na Facebooku? Posłuchaj o zmianie jego zasad! MP3

Mój blog ZP jest blogiem niszowym, jest robiony dla wąskiej grupy osób – dla przedsiębiorców, blogerów, osób na stanowiskach kierowniczych. Wątpię, aby szersze grono osób było w ogóle zainteresowane mechanizmami promocji strony/fanpage na Facebooku, ale dla nas jest to wiedza konieczna.

Przekazane dziś informacje dotyczą ostatnich zmian w działaniu „fanpejdży” oraz w jaki sposób one wpływają na działania i efektywność osób promujących się na FB oraz jak należy kreować swoją aktywność w społecznościówkach po tym jak Facebook powiedział de facto STOP firmowym czy blogowym „fanpejdżom”.

Do pobranie bezpośrednio: http://zarabianiepieniedzy.eu/wp-content/uploads/2016/07/ReklamaFacebook2016.mp3

Mój osobisty profil na FB, o którym mowa w nagraniu to:
https://web.facebook.com/remigiusz.roman.witczak
Zapraszam Cię do dodania mnie do grona znajomych!

2 myśli w temacie “Promujesz swoją stronę na Facebooku? Posłuchaj o zmianie jego zasad! MP3”

 1. Nie ma co się dziwić takiej polityce Facebooka. Portal od wielu lat został zalewany śmieciowymi profilami, które mnożyły się jak ślimaki.

  Przykład chociażby pierwszy z brzegu, ile po Euro zostało stworzonych nowych profilów z Pazdanem? Pazdan Team, Pazdan obrońca narodu, Łysy Pazdan itd. Tak samo jest z profilami zarabiającymi przez różne programy typu revenure share (piramidy finansowe). Cała masa tandety, cały zalew chłamu.

  Mnie to też irytowało na prywatnym profilu jak wchodziłem na fb i przeglądałem całą masę tendencyjnych obrazków, gifów itd. W myśl zasady co za dużo to nie zdrowo. Do tego znam wiele osób co mają polajkowane ze +100 takich stron. Ja się niezwykle ograniczyłem w tym po tym jak rok temu na 2 miesiące usunąłem ponad 4 letnie prywatne konto.

  Odnośnie portali społecznościowych to też niezwykle to jest ciężkie, bo konto trzeba mieć wszędzie:
  FB, YT, Twitter, Google+, Instagram, Snapchat, plus jeszcze jakieś inne…

  Odnośnie Twittera to kiedyś czytałem, że tam jest o wiele większy spam niż na FB, do tego w Polsce się nie przyjął. Wczoraj swoją drogą Agnieszka Radwańska miała shakowane konto na Twitterze, a na profilu pojawiły się nieziemskie tyłeczki :-).

  Newsletter uważam za bardzo dobrą rzecz, gdy nie ma nas w domu, możemy komuś od razu odpisać, coś polecić, zareklamować inny blog, stronę czy cokolwiek nie naszą, można ustawić że wiadomości będą wysyłane co np. 2 dni. Moim zdaniem to jest coś co warto mieć, choć target dzieciaków to inna bajka.

  1. YT – jaki jest każdy widzi, dla jutuberów…

   FB – o tym mowa w mp3 właśnie

   Twitter – tu jest spam tylko o ile do tego Ty sam dopuścisz i obserwujesz po 4 tysiące kont, jeśli zaobserwujesz mnie i kilku okolicznych blogerów oraz ulubiony portal ekonomiczny – spamu i zdjęć kotów raczej nie uświadczysz

   co ciekawe ja obserwuje koło tysiąca kont na Twitterze i spam widzę sporadycznie

   G+ – praktycznie już nie żyje, nikt nie wie co to jest, mimo, że na każdej komórce i tablecie jest appka G+ instalowana fabrycznie, co za wtopa Googla… używa się G+ jedynie do SEO, albo jako alternatywny landing page przy linkowaniu w komentarzach

   nie znam nikogo, kto aktywnie używa G+ zamiast FB

   Instagram – gimbaza…. żony domowe, gotowanie, kosmetyki… erotomani i zdjęcia modelek… dobre do kreowania marki, słabe do kreowania biznesu

   Snapczat – gimbaza znudzona instagramem i wkurzająca się, że obiecali to i tamto jeszcze nie działa oraz imprezowicze, którym wszystko jedno, że nie działa, bo i tak jest fajnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.