Sekret skutecznego opanowania Business English. MP3

Na prośbę Czytelnika nagrywam audycję (zapewne nie ostatnią) o skutecznej nauce języka angielskiego w biznesie. (Przypominam Wam, że pracowałem jako tłumacz techniczny, gdzie angielski biznesowy był jednym z wiodących tematów.) Business English to specyficzna „odmiana” języka, nastawiona na praktykę i wykorzystanie w pracy – tym bardziej warta opanowania, że na ogół przynosi nam wymierne finansowe korzyści.

W nagraniu mówię o zasadniczym sekrecie skutecznej nauki angielskiego w biznesie. Co robić i jak podejść do „problemu” angielskiego w pracy, jak stawić czoło kontaktowi z obcokrajowcem w środowisku biznesowym.

5704049580_d0949c4a57_z

Jak sobie poradził w firmie Kol. Tomek po korzystaniu z moich porad, a jak poradziła sobie pani, która X lat wstecz skończyła licencjat z anglistyki oraz prezes, posiadacz eleganckiego certyfikatu językowego?

Czysto, prosto i na temat – jeśli masz problem z językiem angielskim – jest to nagranie, które w 100% trafi w Twoje potrzeby i powie Ci co trzeba robić. Zapraszam do wysłuchania.

Jedna myśl w temacie “Sekret skutecznego opanowania Business English. MP3”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.