Sekret skutecznego opanowania Business English. MP3

Na prośbę Czytelnika nagrywam audycję (zapewne nie ostatnią) o skutecznej nauce języka angielskiego w biznesie. (Przypominam Wam, że pracowałem jako tłumacz techniczny, gdzie angielski biznesowy był jednym z wiodących tematów.) Business English to specyficzna „odmiana” języka, nastawiona na praktykę i wykorzystanie w pracy – tym bardziej warta opanowania, że na ogół przynosi nam wymierne finansowe korzyści.

W nagraniu mówię o zasadniczym sekrecie skutecznej nauki angielskiego w biznesie. Co robić i jak podejść do „problemu” angielskiego w pracy, jak stawić czoło kontaktowi z obcokrajowcem w środowisku biznesowym.

5704049580_d0949c4a57_z

Jak sobie poradził w firmie Kol. Tomek po korzystaniu z moich porad, a jak poradziła sobie pani, która X lat wstecz skończyła licencjat z anglistyki oraz prezes, posiadacz eleganckiego certyfikatu językowego?

Czysto, prosto i na temat – jeśli masz problem z językiem angielskim – jest to nagranie, które w 100% trafi w Twoje potrzeby i powie Ci co trzeba robić. Zapraszam do wysłuchania.

Jedna myśl na temat “Sekret skutecznego opanowania Business English. MP3”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.