Zakładasz własny biznes? Czego się możesz spodziewać? MP3

Dzisiaj kilka dosyć realistycznych (nie zawsze huraoptymistycznych) spostrzeżeń na temat rozpoczynania nowego biznesu. Dzisiejszą audycję kieruję szczególnie do osób, które chciałyby założyć firmę, ale które nigdy w życiu nie miały wcześniej do czynienia z własnym interesem.

Jak podejść do ewentualnych porażek? Czy na początku iść na max z inwestycjami i rzuceniem się w wir przedsiębiorczości, czy też może podejść z pozycji bezpiecznej?

Szybki sprint do sukcesu, czy konsekwentny marsz małymi krokami? Nauka i zdobywanie kompetencji czy rewolucja? Jak ważne jest wypracowanie finansowej podstawy bytowej?

Te kwestie przybliżę w poniższym nagraniu…

…które możesz także pobrać bezpośrednio: http://zarabianiepieniedzy.eu/wp-content/uploads/2016/10/startnowegobiznesu.mp3

2 myśli w temacie “Zakładasz własny biznes? Czego się możesz spodziewać? MP3”

  1. Świetna sprawa być własnym szefem. Założyć firmę jest bardzo prosto (można skorzystać z dofinansowania z UP) i do tego płacimy mały ZUS. Problem zaczyna się po 2 latach, jeżeli firma przez ten czas nie rozwinęła się dostatecznie. Maksymalnie kilka miesięcy i właściciel ją zamknie lub w najgorszym razie zawiesi działalność i wraca do UP. Z dużym prawdopodobieństwem już nigdy nie będzie przedsiębiorcą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.