O blogu i autorze

Witaj na blogu ZarabianiePieniedzy.eu

95% społeczeństwa w Polsce nie jest zainteresowane zakładaniem własnego biznesu, podejmowaniem wyzwań i zarabianiem pieniędzy w zakresie większym niż zapewnia to etat. Skoro zatem zaciekawiła Cię ta tematyka i trafiłeś(aś) na mojego bloga to można śmiało powiedzieć: witaj w elicie!

Nazywam się Remigiusz Witczak i od 15 lat zajmuję się prowadzeniem własnego biznesu. Od kilku lat bloguję. Mam nadzieję, że moje wpisy i spostrzeżenia przydadzą Ci się i pozwolą osiągnąć jeszcze większe zyski z Twoich projektów i/lub wpaść na nowe, inspirujące pomysły. Zapraszam do lektury i dyskusji!

S5002241malyPHOTO1-300x300

Kontakt: HarvardPolska(znaczek_małpy)yahoo.com

Tylko poważne oferty z wynagrodzeniem finansowym dla autora.

Aktualne statystyki są dostępne na życzenie. Wystawiam e-faktury ZW/rachunki. Mam działalność gosp. na ten blog – nie ma potrzeby w „bawienie się” umowami o dzieło – u mnie jest czysta, konkretna i prosta rozmowa o finansach.

Odpowiedzialność prawna: Strona prezentuje prywatne poglądy jej twórcy. Autor informuje, że nie są one rekomendacjami inwestycyjnymi w świetle Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie odpowiada za ewentualne szkody wynikłe ze stosowania zamieszczonych na tym blogu opinii.

Lokowanie produktu: Niniejsza strona może zawierać tzw. lokowanie produktu oraz wpisy sponsorowane/inspirowane – czytająć ją, akceptujesz ten fakt. Jeśli nie zgadzasz się z polityką marketingową autora – niezwłocznie opuść tę stronę.